TİCARİ OTO KURUMSAL

İletişim 0(212)279 8181

HAKKIMIZDA

Sektörel Faaliyetimiz Ticari Oto Kiralama 1987 yılından beri Erler grup ile otomotiv sektörününde hizmet vermekte olan firmamız Ticari Oto Kiralama ile İstanbul ve yakın illerinde önemli bir potansiyel yakalamış ve daima ilerlemiyi bilmiştir. Sektörel gelişmeleri yakından takip edip uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir. Ticaretteki en yakın iş ortaklarınızdan biri olmayı bekliyoruz ve bunun içinde size bir telefon kadar yakınız.

Ticarette işlerinizin niteliği ne olursa olsun taşımacılık ve nakliye açısından ihtiyaç duyduğunuz araçların tamamı sizler için bir maaliyet oluşturucaktır. Peki Satın almakmı yoksa Kiralamakmı daha cazip.

 • Kiralık ticari araçlar bütcenizi sarsmaz
 • Sizi yüksek maaliyetlerden uzaklaştırır
 • Bütcenizi kendi ticari işinizde kullanırsınız
 • Diğer Faaliyetlerimiz

  'Operasyonel Car Leasing' kavramının Türkiye'deki öncü firması olmak çok önemli bir olgu ise de, bununla yetinmeyerek en iyi olduğumuzu iddia ederken, müşteri profilimizi bunun kanıtı olarak sunmaktayız.

  Oto Kiralama

  Filo Araç Kiralama

  Şirketimiz lüks ticari ve binek araçları ve geniş oto filosu ile sizlere güvenli, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.